user_mobilelogo

Vizyon

Otomasyon sektöründe Türkiye’de ve uluslararası arenada müşteri odaklı hizmet ve kullanılan ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz edip anlayarak, müşterilerimize uluslararası standartlara uygun otomasyon hizmetini ve ürünleri doğru biçimde sunmak; yerli ve global pazarda saygınlık ve güven kazanmak.

Değerlerimiz

Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz:

Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır.

Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

 

Sistemlerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz markalar: